اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان؛ پاسخ تمام پرسش‌ها را بگیرید

در زمینه اندازه طبیعی ، تناسلی مردان هم همین موضوع وجود دارد. تا زم، که این عضو از بدن کارایی و عملکرد سالمی داشته باشد، اندازه و طول آن بی‌اهمیت خواهد بود.

در حالت افراشته یا همان زم، که مرد بر اثر تحریک ، به حالت نعوظ می‌رسد، اندازه ،ش به ۱۳ تا ۱۴ سانتی‌متر می‌رسد. تحقیقات نشان می‌دهند که این رقم برای بیشتر مردان نزدیک به همان ۱۳ سانتی‌متر است.

اندازه‌گیری ، تناسلی مردان

اندازه‌ طبیعی ، تناسلی مردان چقدر باید باشد؟ این رقم به طور دقیق مشخص نیست اما پژوهش‌ها نشان می‌دهند که بررسی و اندازه‌گیری طول ، مردانه درمیان مردان و در نقاط مختلف دنیا حاکی از آن است که می‌توان ارقامی را برای این بخش از بدن در دو حالت خوابیده و افراشته اعلام کرد.

حالت خوابیده

کاهش گردش خون در ، مردانه در همراهی با افت میزان تستوسترون می‌تواند موجب کوتاه‌تر به نظررسیدن اندازه ، شود. در زمینه اندازه قدی ،، تغییری رخ نمی‌دهد اما بالارفتن سن با خطر تغییر شکل و انحنای این عضو همراه است.

تاثیر ، تناسلی در رابطه ،

دستگاه تناسلی مردانه از بخش بیرونی معروف به پنیس (،) و بخش‌های دیگری چون بیضه‌ها و کیسه بیضه‌ها تشکیل می‌شود. بخش‌های داخلی آن هم شامل ،وجی بیضه، پروستات و مجرای ادراری است.

این بخش از بدن مردان هم وظیفه امور ، را به عهده دارد و هم در تولید مثل و دفع ادرار کاربرد پیدا می‌کند. اسپرم یا همان سلول‌های ، لازم برای تولیدمثل و هورمون‌های ، هم از راه همین دستگاه تناسلی تولید و ترشح می‌شوند.

ro.co

پیش از آنکه به سراغ اندازه طبیعی ، تناسلی مردان برویم، بهتر است کمی هم درباره دستگاه تناسلی آقایان برایتان بگوییم. این بخش از بدن مردان شامل ،مت‌های مختلفی است.

منابع:

در واقع، هر، با اندازه‌ای طبیعی به دنیا می‌آید و شاید دستکاری‌هایی برای بزرگ و بلند، ، انجام بدهد یا در طول زندگی‌اش چاق و لاغر شود اما طول ، تغییری نمی‌کند.

یادتان باشد که بسیاری از موضوعات و معیارهایی که به ظاهر اندام‌ها و صورتمان مربوط هستند، در نتیجه تبلیغاتی اشتباه مطرح می‌شوند. در واقع، تبلیغات یا شایعاتی که از سوی شرکت‌های تولید محصولات مختلف یا رسانه‌ها به ما القا می‌شوند، روی دید و نظرمان نسبت به استانداردهای ظاهری اثرگذار هستند.

اشتراک گذاری


منبع: https://drdr.ir/mag/%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D8%B7%D8%A8%DB%8C%D8%B9%DB%8C-%D8%A2%D9%84%D8%AA-%D8%AA%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%84%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86/

healthline.com

آنچه باید در ذهن داشته باشید، توجه به اهمیت کارکرد درست و سلامت بهداشتی و ، این بخش است و نه ظاهرش. هرگونه مشکل هم نیاز به مراجعه به پزشکان متخصص دارد.

امکان بزرگ‌، ، تناسلی مردان هم وجود دارد. با روش‌هایی می‌تو،د به طور موقتی، اقدام به بزرگ‌، اندازه طبیعی ، تناسلی مردان کنید. یادتان باشد که هیچ‌یک از این روش‌ها اثرگذاری طول،‌مدت ندارند.

محتوای این مقاله صرفا برای افزایش اطلاعات عمومی شماست و به منزله تجویز پزشکی نیست.

سؤالی درباره اندازه طبیعی ، تناسلی مردان دارید؟ اگر ابهامی در این زمینه وجود دارد، به ما بگویید تا به پرسش‌هایتان پاسخ بدهیم.

تاثیر چاقی بر اندازه ، تناسلی

اندازه مهم نیست؛ این را فراموش نکنید

یکی از بهترین روش‌ها برای ملاقات با پزشکان خبره، استفاده از سیستم ،ت دهی آنلاین سایت دکتردکتر است. با این روش می‌تو،د به طیف وسیعی از متخصصان در حوزه‌های مختلف از جمله اورولوژی دسترسی پیدا کنید.

اندازه و ابعاد ، آن‌قدرها روی رابطه ، اثر ندارد و فکر، به آن فقط باعث از دست‌رفتن اعتماد به نفس در برقراری ، خواهد شد.

بزرگ‌، ، تناسلی مردان

تبلیغات بی‌جای شرکت‌های تولید محصولات تقویتی و تغییر شکل ، تناسلی و شایعات هستند که روی نظر افراد نسبت به اندازه ، تناسلی‌شان اثر می‌گذارند.

باید بد،د که اندازه طبیعی ، تناسلی مردان رقم دقیقی نیست. کوچک یا بزرگ‌بودن یا طول این بخش از بدن روی سلامت و عملکرد ، اثرگذاری زیادی ندارد. برای تولید مثل، ، و ادرار،، نیاز به ،ی با اندازه‌ای خاص نیست.

اندازه طبیعی ، تناسلی مردان باید چقدر باشد؟ چه سایزی طبیعی به حساب می‌آید و مطلوب؟ این موضوع درمیان عوام دغدغه مهمی است و خیلی‌ها براین باور هستند که اندازه و شکل ، تناسلی‌شان بازگوکننده قوت و قدرت ،‌شان است. اما آیا چنین چیزی درست است؟ همین ایده‌ها و تفکرات است که باعث رونق‌گرفتن بازار محصولات بزرگ‌کننده ، تناسلی مردانه شده و گاهی واقعاً بی‌کاربرد و حتی خطرناک هم هستند.

با افزایش سن، امکان دارد که افراد دچار اضافه وزن شوند. وجود چربی در ناحیه تناسلی می‌تواند باعث خطای دید و کوتاه‌تر به نظررسیدن آن شود. از سوی دیگر، بروز برخی از مشکلات مانند فشار خون بالا در دوران میانسالی و پیری هم مانع از گردش خون من، در این بخش از بدن می‌شود.

صحبت‌، درباره عدد و رقم در این زمینه کار آنچنان درستی نیست. با این حال، می‌د،م که حتماً دلتان می‌خواهد با طیفی عددی در این زمینه روبه‌رو شوید و اطلاعاتی از این دست ،ب کنید. در این مقاله درباره اندازه ، مردان بیشتر خواهید خواند. یادتان باشد که هرگونه مشکل در زمینه این بخش از بدن، نیاز به پیگیری نزد پزشک اورولوژی دارد.

آشنایی با دستگاه تناسلی مردان

اندازه طبیعی ، تناسلی مردان

اندازه‌گیری اندازه ، تناسلی در مردان

از جمله معروف‌ترین روش‌ها در این زمینه، موارد زیر هستند:

  • ابزارهایی مانند پنیس‌پامپ؛ پمپ ، تناسلی وسیله‌ای است که از ،شن یا همان مکش برای کشیدن خون به سمت ، استفاده می‌کند. با این روش، ، مردانه به طور موقت سخت‌تر و بزرگ‌تر می‌شود. حلقه‌ای در این ابزار موجود است که با قراردادن آن دور ،، خون به مدت طول،‌تری در پنیس یا همان بخش بیرونی ، مردانه باقی می‌ماند. این روش‌ها خطرناک نیستند.
  • دستگاه‌های کششی؛ از این ابزارها بیشتر برای رفع مشکلات ظاهری ،‌هایی استفاده می‌شود که دچار خمیدگی یا بدشکلی هستند. با این حال، امکان بزرگ‌، و بلند، محدود و موقتی ، با این ابزارها هم وجود دارد.
  • روش‌های تمرین کششی؛ ماساژ ، هم می‌تواند به تغییر اندازه و ابعاد آن کمک کند. این روش‌ها از نظر علمی پشتوانه ندارند و می‌توانند حتی باعث بروز مشکلاتی در این بخش از بدن هم شوند.

تاثیر چاقی بر اندازه ، تناسلی

در حالت معمولی، اندازه طولی ، مردان در حدود ۹ سانتی‌متر است. با وجود اعلام اعداد و ارقامی در این زمینه نباید نگران سایز ، تناسلی خود باشید. اگر فکر می‌کنید که عملکرد این عضو از بدنتان معمولی است و جایی از کار نمی‌لنگد، نیازی به نگر، نخواهید داشت. شکل و طول پنیس در مردان متفاوت است و نباید خود را درگیر موضوعات ظاهری آن کنید.

حالت افراشته

با چاق‌شدن، چربی‌ها در پایه و بخش قاعده ، تناسلی جمع می‌شوند و در نتیجه، این عضو از بدن کوتاه‌تر به نظر می‌رسد. در حالی که چاقی یا لاغری اثرگذاری دقیق و مستقیمی روی اندازه ، ندارد.

اگر مایل به اندازه‌گیری ، تناسلی خود هستید، باید با روش درست این کار هم آشنا شوید. بالاترین بخش ، نقطه‌ای است که با استخوان شرمگاهی برخورد دارد و پایین‌ترین نقطه هم همان بخش سر ، محسوب می‌شود.

برای اینکه بتو،د اندازه دقیق ، را حساب کنید، باید چربی جلوی استخوان شرمگاهی را فشار بدهید و پوست اضافی ناحیه ختنه‌گاه را هم در نظر نگیرید. فاصله میان سر ، و بخش پایه آن که از استخوان شرمگاهی شروع می‌شود، اندازه ، تناسلی‌تان را به شما نشان می‌دهد.

اندازه ، تناسلی مردان بر اساس سن