انواع پوزیشن‌ جنسی برای داشتن سکس بهتر

womenshealthmag

مدل یاب-یام

5. مدل قیچی

اگر شما یکی از هر سه مرد بین 18 تا 59 سال هستید و از انزال زودرس رنج می‌برید، رابطه ، می‌تواند برایتان همراه با اضطراب و ترس باشد. پوزیشن ، رو در رو برای مردان بسیار تحریک‌آمیز است؛ بنابراین بهتر است مردان مبتلا به زودانزالی در پوزیشن‌های دیگری مثل پهلو به پهلو یا داگ استایل و غیره رابطه ، برقرار کنند.

پوزیشن‌های ، دوران بارداری

بیشتر ما معتقدیم که لذت، جنبه اساسی یک زندگی ، ایمن و سالم است. ارتباط خوب، به م،ی رضایت و لذت بردن هر دو طرف از رابطه ، است. برای اینکه ، با همسرتان تکراری و ،ل‌کننده نشود، باید سعی کنید پویا باشید و با کمی چاشنی یادگیری و خلاقیت، همیشه از یک پوزیشن استفاده نکنید.

در این راستا، بانوان بسیاری به دکتر ،ن مراجعه می‌کنند اما شناخت پوزیشن‌های مختلف ، برای آقایان هم دغدغه‌ای بسیار مهم است. از این رو از شما دعوت می‌کنیم تا در ادامه این مقاله از دکتردکتر با ما همراه باشید زیرا انواع پوزیشن‌های رابطه ، محبوب را به همراه توضیحات تکمیلی مورد بررسی قرار داده‌ایم.

پوزیشن‌های انواع رابطه ،

برخی از پوزیشن های ، ممکن است برای افرادی که وزن اضافه دارند راحت‌تر باشد. پوزیشن ک،یک، داگ استایل، قاشقی، دختر ،چران و ایستاده از بهترین مدل‌ها برای برقراری رابطه ، در این افراد است. اما فارغ از هر محدودیت یا کلیشه‌ای، نکته مهم این است که کاری را انجام دهید که در رختخواب احساس خوبی به شما می‌دهد.

بهترین پوزیشن برای باردار شدن

بهترین پوزیشن برای ، مقعدی یا آنال ،، مدل داگ استایل است. در این پوزیشن زن در موقعیتی قرار می‌گیرد که دسترسی و راه ورود ، تناسلی به مقعد باز و مستقیم است و کمترین ناراحتی را برای زن در پی خواهد داشت.

پوزیشن ، برای افراد چاق

مدل سگ تنبل یا داگ استایل

7. مدل زن در بالا

اگر برایتان این سوال به‌وجود آمده که مدت زمان آیده‌‌آل ، چقدر است، می‌تو،د مقاله‌ای در این زمینه در مجله دکتردکتر مطالعه کنید.

منابع:

قبل از شروع گفتگو، در مورد اینکه چرا می‌خواهید این پوزیشن‌ها را امتحان کنید و اینکه چگونه زندگی ، شما را بهبود می‌بخشد فکر کنید. هنگامی که درخواست پوزیشن‌های ، جدید دارید، به جای شکایت با پیشنهاد شروع کنید. مطمئن شوید که قبلاً چند مورد را که دوست دارید در زندگی ، خود وارد کرده‌اید، و ذکر کنید که این پیشنهادها را برای افزایش لذت و بهبود کیفیت رابطه ارائه می‌دهید.

، ده، به عمل تحریک اندام‌های ، شریک ، به صورت خوراکی، با بلعیدن یا لیسیدن آنها اشاره دارد. فعالیت ، ده، وابسته به گرایش ، خاصی نیست و می‌تواند توسط شرکای با علاقه‌های ، مختلف انجام شود.

در این حالت زن و مرد هر دو به‌ یک پهلو در کنار هم دراز می‌کشند و زن ران‌های خود را کمی به داخل شکم جمع می‌کند تا مرد بتواند ، تناسلی خود را در واژن او قرار دهد. مرد می‌تواند هم‌‍زمان با دخول با تحریک ، کلیتوریس زن توسط مالش دست، او را سریع‌تر به ارگاسم برساند.

3. مدل پهلو به پهلو

این روش امن‌ترین شکل فعالیت ، است و در آن خطر ابتلا به بیماری‌های مقاربتی، بارداری یا عفونت وجود ندارد.

مدل نشسته روی صندلی

9. مدل ک،یک یا میسیونری

این نوع از ، که در آن مرد ، تناسلی خود را به داخل واژن زن وارد می‌کند، رایج‌ترین نوع رابطه ، است. برای این که رابطه ، لذت‌بخشی را تجربه کنید، تقویت و افزایش میل ، آقایان تاثیر بسیار زیادی دارد؛ مطالعه مطلبی تحت همین ،وان را در مجله سلامتی دکتردکتر به شما توصیه می‌کنیم.

رابطه ، ده،

بیایید نگاهی به 11 پوزیشن محبوب ، بیندازیم که به شما کمک می‌کند در اتاق خواب لذت بیشتری ببرید:

1. مدل کابوی یا دختر ،چران

در این پوزیشن، زن روی مردی که به پشت دراز کشیده، به شکل سینه به سینه قرار می‌گیرد. این موقعیت به زن اجازه می‌دهد تا ، تناسلی را عمیقاً بپوشاند و باز هم کنترل رابطه را به دست گیرد. این پوزیشن، حس عمیق لذت و صمیمیت را برای زوجین به ارمغان می‌آورد.

8. مدل نشسته روی صندلی

مدل دختر ،چران و مدل زن در بالا به دلیل اینکه ، تناسلی به طور عمود وارد می‌شود، بهترین پوزیشن برای رابطه ، در مرد، است که ، تناسلی کوچک دارند. اگر در این زمینه نیاز به مشاوره پزشکی دارید، بهتر است به پزشک اورولوژ مراجعه کنید.

پوزیشن ، مقعدی (دخول از پشت)

در پوزیشن داگ استایل، زن باید به شکلی قرار بگیرد که کف هر دو دست و زانوها روی زمین یا تختخواب باشد و مرد در پشت و بین پاهای او قرار می‌گیرد. این روش برای هر دو طرف رابطه تحریک زیادی دارد و یکی از بهترین پوزیشن‌ها برای به ارگاسم رسیدن ،ن است.

با این که رابطه مقعدی همراه با درد است اما ،ن بسیاری به رابطه مقعدی تمایل نشان می‌دهند. احتمال عفونت در رابطه مقعدی زیاد است و خطرات متعدد دیگری را به همراه دارد.

رابطه ، مقعدی

رابطه ، بدون دخول

بهتر است از خوابیدن به پشت خودداری کنید، به خصوص در اوا، بارداری، زم، که وزن سنگین رحم می تواند بر رگ های خونی بزرگ شکم شما فشار بیاورد. هنگام دراز کشیدن به پهلو، بدن خود را در یک راستا نگه دارید و زانوهای خود را کمی خم کنید و از پیچ خوردن خودداری کنید

بهترین پوزیشن برای ، تناسلی کوچک

در این پوزیشن هم مانند وضعیت میسیونری، زن به پشت دراز می‌کشد و پاهایش را باز می‌کند. مرد راست زانو می‌زند و از حالت عمود مانند سبک ک،یک وارد می‌شود. این پوزیشن به دلیل ایجاد تنش برای حفظ وضعیت تعادل در حالت زانو زدن، می‌تواند تا حدی ارگاسم را در مرد به تاخیر بیندازد. بنابراین این پوزیشن هم برای مردان مبتلا به زودانزالی ایده‌آل است.

پوزیشن برای افراد مبتدی

میسیونری یکی از ساده‌ترین موقعیت‌هایی است که می‌توان با آن به دخول عمیق دسترسی پیدا کرد.

10. مدل ایستاده

مدل کابوی یا دختر ،چران

2. مدل قاشقی یا اسپونینگ

در پوزیشن قیچی، مرد به پهلو و زن به پشت دراز می‌کشد، سپس به طوری در کنار هم قرار می‌گیرند که نیم‌تنه زن با نیم‌تنه مرد زاویه 90 درجه داشته باشد و پاهای زن روی ، مرد بیاید تا ، او در جلوی لگن مرد قرار دارد. از مزیت‌های این پوزیشن این است که دامنه حرکتی زیادی برای شما وجود ندارد که خسته شوید، همچنین فشار دادن غیرقابل‌کنترل زم، که ، شما در حالت استراحت است، آسان نیست.

مدل قیچی

6. مدل سگ تنبل یا داگ استایل

برای انجام این پوزیشن، مرد روی تخت یا زمین می‌نشیند و زن ، خود را به سمت او کشیده و اجازه می‌دهد تا از جلو وارد او شود. مزیت این موقعیت، سختی آن است که در نتیجه آن مرد نمی‌تواند فشار بی‌اندازه به زن وارد کند. حفظ این وضعیت برای اغلب افراد دشوار است، به خصوص اگر عضلات همسترینگ یا ، درگیر باشد.

رابطه ، تلفنی یکی از راه‌های ارتباط افراد با شریک ، خود است. افراد ممکن است از تماس‌های صوتی یا تصویری، پیام‌های متنی و سایر خدمات پیام‌رس، فوری برای شبیه‌سازی رابطه ، استفاده کنند. مهم است به یاد داشته باشید که استفاده از رابطه ، تلفنی خطرات و البته مزایایی دارد. مثلا ممکن است افراد مکالمات، تصاویر و ویدیوها را بدون رضایت طرفین به اشتراک بگذارند.

رابطه ، خوب و سالم، یکی از نشانه‌های سلامت رابطه بین زوجین است که فواید بسیار زیادی دارد. شریک زندگی خود را با صحبت در مورد رابطه ، غافلگیر نکنید. برای بحث و گفتگو برنامه‌ریزی کنید؛ بهتر است با رویکرد غیرمستقیم به موضوع بپردازید. به جای تمرکز بر زندگی ، خود و همسرتان، به طور کلی در مورد رابطه ، یا تجربیات خود صحبت کنید.

در این روش، زن روی یک سطح به پشت می‌خوابد، پاهای خود را باز کرده و یک یا هر دو پا را روی شانه‌های همسر می‌گذارد به طوری که واژن روبروی ، تناسلی  قرار بگیرد. این روش از تحریک‌آمیزترین پوزیشن‌ها محسوب می‌شود، چرا که باعث تنگ‌تر شدن واژن می‌شود.

11. مدل ستونی

حقیقت این است که برای باردار شدن پوزیشن رابطه ، اهمیت چند، ندارد. مهم این است که حتما دخول صورت بگیرد و مایع منی در واژن تخلیه شود. همچنین بهتر است تا حداقل 15 دقیقه بعد از انجام ،، زن دراز بکشد تا اسپرم‌ها فرصت کافی و موقعیت من، برای حرکت به سمت رحم داشته باشند.

با شریک ، خود در مورد پوزیشن‌های جدید صحبت کنید!

، مقعدی به وارد شدن ، ، به مقعد اشاره دارد. این نوع رابطه ، در بعضی کشورها غیرقانونی است، اما بسیاری از زوج‌ها بنابر خواسته‌ها و فانتزی‌های خود از این نوع از رابطه ، استفاده می‌کنند.

در این موقعیت، هر دو طرف رابطه ، را کنترل می‌کنند؛ در نتیجه یک موقعیت ، فعال و غیرفعال برای هر دو طرف است. این پوزیشن شبیه مدل قاشقی است، با این تفاوت که در اینجا زوجین در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند. در حالت دراز کشیدن به پهلوها، زن پای آزاد را بلند کرده و آن را به دور ، مرد حلقه می‌کند؛ بنابراین ، تناسلی به واژن او دسترسی پیدا می‌کند.

4. مدل یاب-یام

شاید بهتر باشد به پهلو دراز بکشید، یا رو به روی هم یا در حالی که همسرتان پشت سرتان است. همچنین ممکن است بخواهید سعی کنید در هنگام رابطه ، در بالا باشید یا در حالی که روی دست و زانو هستید از پشت به شما نفوذ کند. برای راحتی خود از بالش استفاده کنید.

، یکی از مهم‌ترین جنبه‌های رابطه ،شویی است و اهمیت بسیاری در حفظ و تداوم زندگی مش، دارد. اگر احساس می‌کنید رابطه ، بین شما و شریک زندگیتان سرد شده یا آنچنان که باید رضایت‌بخش نیست، بهتر است آناتومی و نقاط حساس بدن خود و همسرتان را بشناسید و با یادگیری پوزیشن‌های انواع رابطه ،، لحظات خصوصی‌تان را جذاب‌تر کنید.

، بدون دخول به رابطه ، گفته می‌شود که در آن ، تناسلی مرد به ، تناسلی زن وارد نمی‌شود و عاری از دخول ، است. در عوض، سایر اشکال مختلف فعالیت‌های ، و غیر، مانند بوسیدن، در آغوش گرفتن، خودارضایی متقابل و غیره از انواع مختلف رابطه ، بدون دخول هستند.

رابطه ، ده،

رابطه ، مقعدی

دسته‌ای از مردم رابطه ، را همراه با دخول می‌دانند اما برخی دیگر روش‌هایی را انتخاب می‌کنند که در آن حتی بدون رابطه واژینال یا مقعدی نیز ارضا می‌شوند. به‌هر حال انتخابتان هر چه که باشد، قصد داریم تا 11 پوزیشن ، را که بیشترین میزان محبوبیت را دارند، به شما معرفی کنیم. هر چند که قبل از آن برای روشن‌تر شدن مفاهیم دایره‌المعارف ،، انواع رابطه ، را معرفی خواهیم کرد:

رابطه ، واژینال

nhs

محتوای این مقاله صرفا برای افزایش اطلاعات عمومی شماست و به منزله تجویز پزشکی نیست.

در این حالت مرد به پشت دراز کشیده و زن روی او قرار می‌گیرد، به‌طوری‌که چهره به چهره هم باشند. در این پوزیشن، زن با حرکت به سمت بالا و پایین یا حرکت چرخشی کمر، کنترل رابطه را در دست می‌گیرد. به دلیل دخول کامل ، تناسلی مرد به‌ درون واژن، این پوزیشن از محبوب‌ترین مدل‌های ، در بین ،ن است. همچنین در این پوزیشن مدت زمان رابطه هم برای مرد و هم زن، رضایت‌بخش است.

رابطه ، تلفنی به اشکال مختلفی انجام می‌شود و می‌تواند به اندازه افرادی که در آن شرکت می‌کنند منحصر به‌فرد باشد. تا زم، که این مدل از رابطه توافقی باشد، هیچ راه درست یا غلطی برای داشتن رابطه ، تلفنی وجود ندارد.

11 پوزیشن محبوب رابطه ،

اشتراک گذاری


منبع: https://drdr.ir/mag/%D9%BE%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C-%D8%B3%DA%A9%D8%B3/

در صورتی‌ که در برقراری رابطه ، مشکل دارید و امکان مراجعه حضوری به پزشک را ندارید، پیشنهاد می‌کنیم از مشاوره آنلاین با بهترین متخصصین ،ن و زایمان یا اورولوژی استفاده کنید. همچنین می‌تو،د با استفاده از سیستم ،ت دکتر از پلتفرم دکتردکتر، برای مراجعه حضوری از بهترین پزشکان ایران وقت بگیرید.

در حالی که ،اب‌بازی‌های ، ظاهراً برای استفاده فردی طراحی شده‌اند اما گاهی برای زوج‌ها نیز روشی عالی برای بالا بردن سطح هیجان و کنترل بیشتر لذت در ، محسوب می‌شوند. جنی اسکای،، دکتر درمانگر ، معتبر در این رابطه می‌گوید: ،اب‌بازی‌ها یک دارایی عالی برای افزایش برانگیختگی هستند.

رابطه ، تلفنی یا ویدیویی

stanfordchildrens

مرد روی یک صندلی می‌نشیند و زن را به طوری که پشتش به او باشد روی پاهای خود می‌نشاند، همزمان ، را به واژن وارد می‌کند. این پوزیشن از راحت‌ترین مدل‌های ، است که به ویژه برای افرادی که در دراز کشیدن مشکل دارند یا به زانو درد مبتلا هستند توصیه می‌شود.

رابطه ، بدون دخول

رابطه با ابزارهای ،

healthline

مدل پوزیشن بدون دخول یا ،یی را می‌توان به نوعی بهترین پوزیشن برای افراد مبتدی دانست چرا که بدون اینکه دخولی صورت بگیرد و خطری داشته باشد حدا،ر لذت را برای هر دو طرف به ارمغان می‌آورد. همچنین مدل ک،یک می‌تواند برای اولین رابطه ، یا اولین دخول پوزیشن مطلوبی باشد.

بهترین پوزیشن‌های ، برای درمان زودانزالی

تنوع در برقراری حالات رابطه ، اشتیاق و تازگی و البته جذابیت را بین زوج‌ها بیشتر می‌کند. البته ، برای افراد مختلف تحت تأثیر تربیت، باورها، تمایلات ، و حتی ،ت می‌تواند مع، مختلفی داشته باشد. برای همین در آموزش ، و رابطه ، باید علاوه بر آشنایی با مفاهیم بی‌پایان ،، درک و قبول تفاوت‌های جسم، و رفتاری را نیز آموخت.

promescent

webmd