بهترین شامپو بدون سولفات موجود در بازار؛ نقد و بررسی 7 محصول ایرانی

محتوای این مقاله صرفا برای افزایش اطلاعات عمومی شماست و به منزله تجویز پزشکی نیست.

شامپو بدون سولفات وچه

3. شامپو بدون سولفات برای موهای چرب؛ شامپو ویرگو

اگر دچار مشکلات پوستی هستید، باید با پزشک متخصص درباره این موضوع صحبت کنید. یکی از بهترین روش‌ها برای دریافت ،ت ملاقات از پزشکان، مراجعه به سایت دکتردکتر و استفاده از سیستم ،ت دهی اینترنتی آن است.

اشتراک گذاری


منبع: https://drdr.ir/mag/%D8%B4%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%B3%D9%88%D9%84%D9%81%D8%A7%D8%AA/

افراد مبتلا به بیماری‌های پوستی مانند اگزما یا پسوریازیس نباید از این شامپوها استفاده کنند. امکان دارد که این افراد پس از استفاده از شامپوهایی با این مشخصات، دچار خارش، قرمزی و ،‌خوردن در پوست سر خود شوند.

کراتین موجود در ،یب این شامپوی بدون سولفات باعث می‌شود که موها آبرس، و ساقه‌هایشان بازسازی شوند. وجود عصاره آلوئه‌ورا و انار هم به مغذی‌شدن ،یبات شامپوی وچه کمک شای، می‌کند.

گزینه‌های زیادی برای انتخاب و ،ید شامپو وجود دارد و برای همین، تصمیم‌گیری کمی چالش‌برانگیز می‌شود. اگر پوست سرتان حساس است و موهایتان هم همین‌طور، انتخاب من،‌ترین شامپو برایتان دشوارتر هم می‌شود. پوست و موی حساس باید از موادی مانند سولفات دور بمانند. این ماده شیمیایی از آن مواردی است که در بسیاری از محصولات موجود در بازار وجود دارد. برای رسیدن به انتخاب من، می‌تو،د نظر متخصص پوست و مو را جویا شوید. در این مقاله هم با معرفی بهترین شامپو بدون سولفات به شما ایده‌هایی برای ،ید من،‌ترین شامپوها داده‌ایم.

معرفی شامپوی بدون سولفات

 این سولفات‌ها به از بین‌بردن چربی و ،یفی از مو و پوست سر کمک می‌کنند، اما مقدار زیاد آنها باعث خشکی پوست سر و موها می‌شود و سلامتشان را تهدید می‌کند. چنین چیزی منجر به قرمزی پوست سر و شکنندگی مو می‌شود.

اگر به دنبال شامپو بدون سولفات حجم‌دهنده مو هستید یا موهایی فر دارید و می‌خواهید که حجم و حالتشان بعد از شامپو به‌خوبی حفظ شود، ،رگو را به یاد داشته باشید.

به طور کلی، این مواد برای پوست سر و موهای ضرر ندارند. در صورت استفاده صحیح و در مقادیر معمولی، سورفکتانت‌های حاوی سولفات هم معمولا برای استفاده من، هستند.

این شامپو هم برای موهای حساس و رنگ‌شده گزینه خوبی است. با استفاده از این محصول می‌تو،د بی‌نگر، بابت رنگ موها، شست‌وشو را انجام بدهید. اگر به دنبال شامپو بدون سولفات خارجی با قیمت من، هستید، موزیلا را در خاطر داشته باشید.

برای استفاده از آن باید ابتدا موها را خیس کنید و به‌مدت ۲ تا ۳ دقیقه، آنها را خوب ماساژ بدهید. سپس آبکشی کنید و منتظر نتایج این محصول باشید.

برای ،ید انواع محصولات بهداشتی و مخصوص مراقبت از مو روی ع، زیر بزنید:

چه ،، نباید از شامپو بدون سولفات استفاده کنند؟

در دوران بارداری که نوسانات هورمونی رخ می‌دهد، برخی چربی یا خشکی موها را تجربه می‌کنند. آشنایی با محصولاتی که بتوانند چربی‌های طبیعی مو را حفظ کنند، ایده خوبی است. محصولات ضدشوره یا بدون سولفات برای خانم‌های باردار مفید خواهد بود. اگر حساس هستید، بهتر است که با پزشک درباره استفاده از این محصولات مشورت کنید.

آشنایی با بهترین شامپو بدون سولفات ایر،

شامپو بدون سولفات

2. شامپو بدون سولفات برای موهای کراتینه‌شده؛ شامپوی وُچه

شامپوی الترگو

آیا پوست سر به شامپوی بدون سولفات عادت می‌کند؟

اگر به دنبال ،ید بهترین شامپو بدون سولفات هستید، باید بد،د که تجربه حاصل از استفاده از این شامپو متفاوت از شامپوهای معمولی است. برای مثال، کف‌،شان کمی بیشتر از حالت عادی طول می‌کشد.

شامپو بدون سولفات بایوریچ

6. شامپو بدون سولفات برای موهای دک،ه‌شده؛ شامپو موزیلا

بهترین شامپو بدون سولفات

کاربرد شامپوی بدون سولفات

vanicream.com

منابع:

در بازار، انواع مختلفی از شامپوهای بدون سولفات وجود دارند. کدام مورد را تهیه کنید؟ بهترین شامپو بدون سولفات کدام است؟ در ادامه با چند مورد ایر، و خارجی آشنا خواهید شد.

1. شامپو بدون سولفات ایر،؛ سریتا مدل جوانه گندم

شامپوی ویرگو

4. شامپو بدون سولفات برای موهای رنگ‌شده؛ شامپوی لافارر

لافارر از برندهای بسیار معروف دنیا در زمینه تولید محصولات بهداشتی است. این برند هم متعلق به ایران است و محصولات خوبی روانه بازار می‌کند.شامپوی بدون سولفات آن حدود ۲۰۰ میلی‌لیتر حجم دارد و وجود ،اصر گیاهی مانند دانه انار و چای سبز در ،یبش به درخشندگی و سلامت موها کمک می‌کند.

این شامپوی ایتالیایی دارای خواص بازسازی و نرم‌کننده موها است و نبود سولفات در آن می‌تواند وضعیت موهای حساس را به خوبی بهبود بدهد. البته هزینه آن زیاد است و در حوالی تابستان ۱۴۰۲، حدود ۲ میلیون تومان قیمت دارد.

حفظ رطوبت از مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول وطنی است. اگر می‌خواهید شامپو بدون سولفات ایر، با قیمت من،ی ب،ید، باید این گزینه را به خاطر داشته باشید. قیمت این شامپو نسبت به حجم ۴۰۰میلی‌لیتری‌اش مقرون‌به‌صرفه است.

 شامپوهای بدون سولفات. فرمول ملایم‌تری دارند و برای ،، من،‌اند که موهای خشک و آسیب دیده دارند. اما بهترین شامپو بدون سولفات بازار چیست؟ برای داشتن موهایی سالم باید با محصولات ضدریزش و تقویت‌کننده‌ای مانند شامپوهای بدون سولفات آشنا باشید.

به‌صورت کلی بهتر است تا همیشه از یک نوع شامپو استفاده نکنید و هر چند وقت یک بار، شامپوی خود را عوض کنید. برای شامپوهای بدون سولفات نیز این قاعده صدق می‌کند:

اگر به‌دنبال پیدا، بهترین شامپو بدون سولفات هستید که حجم من، و اثرگذاری بالایی دارد، بهتر است که نگاهی به شامپوی ویرگو هم داشته باشید. این محصول هم تولید ایران است و با وجود ،اصر طبیعی در ،یبش به کاهش چربی‌های مو و پوست سر کمک می‌کند.

شامپو موزیلا

7. شامپو بدون سولفات برای موهای خشک؛ ،رگو

از محصولات بهداشتی تولید کشور آلمان در حوزه شامپوهای بدون سولفات باید به شامپوی بایوریچ اشاره کنیم. این شامپو هم می‌تواند در فهرست بهترین شامپو بدون سولفات قرار بگیرد.

سولفات‌ها نوعی ساختار شیمیایی هستند که می‌توانند در محصولات خانگی به ،وان عاملی پاک‌کننده یا کف‌کننده استفاده شوند. سولفات‌ها در ،یب با سورفکتانت‌ها در محصولات بهداشتی مانند شامپوها کاربرد دارند.

شامپو بدون سولفات برای ریزش مو و پوست سرهای حساس گزینه درجه یکی است. باید از میان محصولات مختلف بازار باتوجه به نیازهای خود دست به انتخاب بزنید.

بهترین شامپو بدون سولفات

5. شامپو بدون سولفات آلم،؛ شامپو بایوریچ

نبود سولفات در آن هم برای افرادی با پوست سر حساس است و موهای شکننده بسیار من، به نظر می‌رسد. شامپو بدون سولفات برای موهای حساس از بهترین انتخاب‌ها است.

یکی دیگر از محصولات ایر، مطلوب که فاقد سولفات است هم شامپوی وُچه اعلام می‌شود. این محصول با فرمو،یونی اختصاصی نمی‌گذارد که موهای رنگ و کراتینه‌شده ظاهر و رنگشان را از دست بدهند.

 شامپو بدون سولفات یا شامپو بدون سدیم لوریل سولفات (که نوعی سولفات است) معمولا مو و پوست سر را به همان اندازه تمیز می‌کند که شامپوهای بدون سولفات. پس کف‌ن، زیاد چنین محصولاتی نباید شما را درباره پاک‌کنندگی شامپوهای بدون سولفات به تردید بیاندازد.

درباره بهترین شامپو بدون سولفات سوال دیگری دارید؟ اگر تجربه‌ای در این زمینه دارید، حتما ما را هم در جریان بگذارید.

سورفکتانت‌ها باعث می‌شوند محصولی مانند شامپو، آسان‌تر با آب مخلوط شود و کف کند و به حل‌شدن روغن‌ها در آب هم کمک می‌کنند. سوال اینجا است که آیا سولفات‌ها برای مو و پوست سر مضر هستند؟

در ،یب این محصول از مواد طبیعی مانند مریم‌گلی، گزنه، سیر، گندم و رزماری استفاده شده است. پاک‌کنندگی خوب، بسته‌بندی و رایحه مطلوب و نبود سولفات در این شامپو باعث می‌شود که طرفداران زیادی داشته باشد.

herbalessences.com

از مزایای شامپو بدون سولفات به موارد زیر دقت کنید:

  • حفظ روغن طبیعی مو
  • نگه‌داشتن رطوبت موها
  • تقویت موهای آسیب‌دیده

شامپو بدون سولفات در بارداری

سریتا یک شامپو بدون سولفات ایر، است که کیفیت خوب و قابل اعتنایی دارد. این محصول حاوی جوانه گندم است و در ۲۰۰ میلی‌لیتر در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.