حضور دکتردکتر در بیست و دومین کنگره بین‌المللی قلب و عروق اسفند 1401

با دکتردکتر از پزشکان و مراکز درم، منتخب سراسر کشور ،ت دکتر، مشاوره تلفنی و خدمات آزمایشگاهی دریافت کنید. سامانه ،ت‌دهی و خدمات پزشکی دکتردکتر با بیش از ۱۵.۰۰۰ مطب، کلینیک و آزمایشگاه فعال، پاسخگوی سریع و آنلاین نیازهای سلامتی شما است.

دکتردکتر در طبقه MZ غرفه شماره D9 میزبان بازدیدکنندگان محترم خواهد بود.

بیست و دومین کنگره بین‌المللی قلب و عروق ایران از تاریخ 10 تا 12 اسفندماه 1401 در محل مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

انجمن آترو ،روز ایران، با همت جمعی از متخصصین قلب و عروق و با حمایت علمی و م،وی مرحوم دکتر سید حمید میرخ، در سال 1382 تأسیس شد. این انجمن همواره در تلاش است تا در مسیر گسترش و ارتقای دانش قلب و عروق در تمامی سطوح کشور گام بردارد.

بیست و دومین کنگره بین‌المللی قلب و عروق ایران

 

تاریخ و محل برگزاری کنگره قلب و عروق بیست و دوم

برای ،ب اطلاعات بیشتر درباره کنگره امسال و ثبت نام به وبسایت کنگره قلب و عروق مراجعه کنید.

 

اطلاعات بیشتر و ثبت نام در کنگره

 

حضور دکتردکتر در کنگره قلب و عروق

بر،ب‌ها:

انجمن قلب و عروق در این کنگره چهارروزه، میزبان اساتید و پزشکان برجسته داخلی و خارجی خواهد بود و جدیدترین نتایج تحقیقات علمی، آ،ین دستورالعمل‌ها و تازه‌ترین تکنیک‌ها در حوزه‌های مختلف قلب و عروق را ارائه خواهد کرد. در کنگره بیست و دوم امکان برقراری وب سمپوزیوم آنلاین و انجام روندهای درم، مشکلات قلب و عروق به صورت LiveCase فراهم شده است. همچنین معرفی جدیدترین داروها، تج،ات و فناوری‌های پزشکی در دستور کار کنگره است.

شرکت دکتردکتر به ،وان یکی از بازیگران صنعت سلامت الکترونیک کشور، علاوه بر ارائه خدمات آنلاین پزشکی و سلامت، با رونمایی از امکانات جدید سامانه ،ت‌دهی و مدیریت آنلاین مطب، حضور خود را در کنگره امسال اعلام می‌کند. شرکت سازگار نوین سلامت ایر،ان، با نام تجاری دکتردکتر با هدف حمایت از فعالیت‌های هم‌راستا با حوزه سلامت، در غرفه اختصاصی میزبان پزشکان و مراجعین محترم خواهد بود.

محتوای این مقاله صرفا برای افزایش اطلاعات عمومی شماست و به منزله تجویز پزشکی نیست.

اشتراک گذاری


منبع: https://drdr.ir/mag/%D8%A8%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%AF%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D9%86%DA%AF%D8%B1%D9%87-%D9%82%D9%84%D8%A8-%D9%88-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D9%82/

انجمن آترو ،روز ایران، بیست و دومین کنگره بین‌المللی تازه‌های قلب و عروق را در اسفند 1401 برگزار می‌کند. هدف اصلی کنگره، بروزرس، اطلاعات علمی متخصصین قلب و عروق و رشته‌های وابسته به آن است.