داروهای گیاهی افزایش میل جنسی

کمک‌گرفتن از روش و داروهای گیاهی همواره خطرات کمتری در مقایسه با داروهای شیمیایی دارد. هر چند که این شیوه نیازمند صبر و حوصله بیشتری است؛ اما راهکارهای گسترده‌ای در این زمینه وجود دارد. ما در این مقاله از مجله دکتر دکتر قصد داریم تا دارو، چای، مواد غذایی و میوه‌هایی را به شما معرفی کنیم که به افزایش میل ،‌تان کمک ویژه‌ای خواهد کرد.

داروهای گیاهی برای خانم‌ها

سیر منبع غنی از آلیسین است این ماده گردش و جریان خون را در بدن افراد بهبود می‌بخشد و نهایتاً موجب افزایش میل ، خواهد شد. سیر برای درمان اختلالت مربوط به نعوظ مردان بسیار مفید است.

8. عسل طبیعی

محتوای این مقاله صرفا برای افزایش اطلاعات عمومی شماست و به منزله تجویز پزشکی نیست.

این قطره گیاهی نیز برای رفع سردمزاجی و افزایش میل ، در ،ن تجویز می‌شود. این قطره را بدون مشورت با پزشک مصرف نکنید. برای دریافت مشاوره می‌تو،د به کمک لینک ،ت‌دهی دکتر اقدام نمایید.

غذاها

دارچین، مواد طبیعی افزایش میل ،

دم‌نوش افزایش‌دهنده میل ،

داروهای گیاهی برای آقایان

عوارض داروهای گیاهی

،دل تحریک‌کننده غدد و عصب‌های ، است. مرد، که از اختلالات ، رنج می‌برند بهتر است که ،دل را در برنامه غذایی خود جای دهند. این افراد می‌تواند این چاشنی را در کنار غذا یا سالاد میل کنند.

3. جوز هندی

ناپایداری و به‌هم‌ریختگی در ترشح برخی هورمون‌ها در بدن، باعث می‌شود تا شخص میل ، خود را از دست ‌دهد یا ع، این شرایط ایجاد شود. نوراپی‌نفرین، دوپامین، سروتونین، استیل‌کولین و هیستامین همگی در برانگیختگی ، نقش دارند. برای مثال هیستامین به اتساع عروق کمک می‌کند، درحالی‌که استیل‌کولین به داشتن نعوظ سالم کمک خواهد کرد. درک این تفاوت باعث می‌شود تا فرد به‌راحتی مکمل گیاهی من، خود را شناسایی و تناول کند. توصیه می‌کنیم برای شناسایی این مشکل ابتدا مقاله تقویت و افزایش میل ، مردان را مطالعه بفرمایید.

1. میخک

ادویه کاری را از ،یب چندین ادویه گرم‌مزاج مانند هل، دارچین، زردچوبه و زنجبیل می‌سازند. کاری به‌،وان یک محرک عمل می‌کند و با بهبود جریان خون، میل و قوای ، مردان را می‌افزاید.

حتماً با عبارت «میل ،» آشنا هستید و می‌د،د که کم یا زیاد بودن این غریزه در هر انس، مشکل‌ساز خواهد شد. برخی از افراد از کافی نبودن میل ،‌شان ناراضی هستند و همواره در تلاش‌اند تا با افزایش میل ، کیفیت روابط ،شویی‌شان را بهبود ببخشند. درمان، دارو و روش‌های متعددی برای افزایش میل ، در ،ن و مردان وجود دارد؛ اما آیا همه این روش‌ها قابل‌اعتماد هستند؟ آیا این داروها عوارض جانبی ندارند؟

برخلاف تصور بسیاری از افراد داروهای گیاهی هم دچار عوارض جانبی هستند. این داروها پس از مصرف در کبد فرد تسویه می‌شود و در صورت زیاده‌روی یا استفاده خودسرانه می‌تواند به کبدتان در درازمدت آسیب وارد کند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم قبل از مصرف هر گونه داروی گیاهی یا شیمیایی با متخصصین این حوزه مشورت کنید.

موارد احتیاط و منع داروهای گیاهی

داروهای گیاهی را نیز باید بااحتیاط مصرف کرد. ازاین‌رو افرادی که داروهای گیاهی را به‌منظور افزایش میلی ،، استفاده می‌کنند، بهتر است که در دسته‌های زیر قرار نگیرند.

 1. خانم‌های که باردار یا شیرده هستند.
 2. افرادی که به بیماری‌های قلبی و عروقی مبتلایند.
 3. اگر پزشک معالجتان داروی خاصی را برای بهبود میل ،‌تان تجویز کرده و شما در حال استفاده از آن هستید.
 4. اشخاصی که به بیماری‌های کبدی دچار هستند.

برای مصرف داروهای گیاهی بهتر است با پزشک مشورت کنید…

زن، که از سطح میل ، خود رضایت کافی ندارند، ریحان تازه یا دم‌نوش آن را در برنامه غذایی خود جای دهند. عطر این گیاه موجب تقویت حواس و افزایش حس برانگیختگی در ،ن خواهد شد.

داروهای گیاهی برای آقایان

،نگ آسیایی یک درمانگر گیاهی است که بر سیستم عصبی تأثیر می‌گذارد و ترشح هورمون را تسهیل می‌کند. مطالعات نشان می‌دهند که ،نگ هم بر افزایش میل ، و هم بر میزان برانگیختگی ، تأثیر مثبتی خواهد داشت. مصرف این ماده گیاهی به خانم‌ها و آقایان بسیار توصیه می‌شود. خوردن ،نگ قرمز یا مکمل‌های تولید شده بر پایه این ماده، بر میزان باروری زوج‌های جوان بسیار مؤثر است.

3. دامیانا

اگر متوجه شدید که شما نیاز به افزایش میل ، دارید، توصیه می‌کنیم حتماً با یک ،‌تراپ یا دکتر ،ن در تهران و دیگر شهرهای ایران مشاوره داشته باشید.

1. زعفران

مارچوبه به برقراری تعادل هورمون‌ها و حمایت از باروری کمک فراو، می‌کند. مطالعات بالینی نشان می‌دهند که آنتی‌ا،یدان موجود در مارچوبه باعث کاهش سطح استرس و اضطراب در بدن می‌شود، ازاین‌رو افزایش میل ، را به دنبال دارد.

5. زنجبیل

دمنوش برای افزایش میل ،

قطره‌های گیاهی و شربت‌ها

بهترین راهکار برای درمان بی‌میلی ، یا افزایش آن مشاوره یا مراجعه به دکتر آقایان است.

دلایل زیادی برای کاهش میل ، در هر انس، وجود دارد؛ اما به‌طورکلی نمی‌تو،م پارامتر مشخص و دقیقی را برای این موضوع بیان کنیم. برای مثال نمی‌توان تعداد و دفعات مشخصی را برای داشتن رابطه ، در طول یک ماه مشخص کرد. هر شخصی می‌تواند در دوره کوتاهی میل کمتری به برقراری رابطه ، داشته باشد اما نمی‌تو،م بر،ب کم ‌میلی ، به او بزنیم.

آفرودیت از زنجبیل، دارچین، ،نگ، گرده درخت نخل اره، خارخاسک و تریبولوس تهیه می‌شود. این شربت گیاهی را برای خانم‌هایی تجویز می‌کنند که به دنبال افزایش میل ، و رسیدن به ارگاسم بالا هستند. نوشیدن این دارو سبب افزایش حس برانگیختگی نیز خواهد شد.

2. قطره گیاه پنج انگشت

این گیاه به دلیل طبع گرمی که دارد از قدیم‌الایام نیز برای تقویت میل ،، گرم‌شدن رحم و تسکین دردهای قاعدگی توصیه می‌شد. این ادویه را می‌توان به‌صورت پودر یا برش‌های تازه‌ استفاده کرد. زنجبیل را به شکل دم‌نوش، چای یا ادویه در غذاها به کار بگیرید. این دارو گیاهی به خانم‌ها و آقایان پیشنهاد می‌شود.

6. دارچین

قطره گیاهی پنج انگشت که آن را با نام ویتاگنوس در بازار عرضه می‌کنند، یکی از داروهای گیاهی ، ویژه بانوان است. این قطره را در جهت افزایش رضایت ، و رفع اختلالات ، تجویز می‌کنند.

3. زسترا

هندوانه، کدوتنبل، سیب و موز می‌توانند به رفع اختلالات ، مردان و ،ن کمک کنند. مصرف این میوه‌ها علاوه بر تقویت قوای ،، موجب افزایش سطح ایمنی و سلامت بدن نیز می‌شود.

داروهای گیاهی برای خانم ها

3. آب آلووئه ورا

،دل برای افزایش میل ،

مواد طبیعی افزایش‌دهنده میل ،

خوردن ن،ا فلفلی به‌صورت تازه، خشک، اسانس، دم‌نوش، دم‌کرده یا هر نوع دیگری به خانم‌ها و آقایان بسیار توصیه می‌شود. ازآنجایی‌که طبع ن،ا فلفلی گرم و خشک است به کاهش عامل کاهنده میل ، ی،ی استرس و اضطراب کمک فراو، می‌کند.

یک خانم می‌تواند به دلیل بارداری، زایمان، تغییرات هورمونی، دلایل فیزیکی یا فیزیولوژیکی از ایجاد رابطه ، در بازه زم، کوتاه‌مدتی، لذت کافی را نبرد. خواندن مقاله کاهش میل ،، علائم، علت و درمان در ،ن و مردان می‌تواند تصویر ذهنی شما را نسبت به میزان میل ، روشن کند.

زعفران برای تقویت روحیه و کاهش سطح استرس به زوجین پیشنهاد می‌شود. ازاین‌رو مصرف زعفران میل ، در ،ن و مردان را تقویت می‌کند.

2. آب انار

این نوشیدنی ،یبی از عسل طبیعی، گزنه، گلبرگ گل رز، دامیانا، و،ل و دارچین است که نوشیدن ان را به خانم‌ها توصیه می‌کنند. این چای علاوه بر افزایش میل ، بانوان موجب افزایش حس نشاط و انرژی در آن‌ها نیز می‌شود.

قطره‌های گیاهی و شربت‌های مختلفی در فروشگاه‌های معتبر، داروخانه و عطاری‌ها یافت می‌شوند که بر افزایش میل و قوای ، تاثیرگذاراند. مانند:

1. شربت گیاهی آفرودیت

مهم‌ترین اصل برای تقویت بدن و قوای ،، بالا بردن قوای بدنی و بنیه است. با مصرف داروهای ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن، شما یک قدم به داشتن بدنی سالم‌تر نزدیک می‌شوید. برای ،ید مکمل‌ها و ویتامین‌های مورد نیاز بدن می‌تو،د از طریق لینک زیر اقدام کنید:

6. پیاز

سال‌هاست که از گیاه گل سرخ به‌،وان معجزه ، در ،ن نام می‌برند. این گیاه را در ساخت مکمل‌های دارویی، شربت، قطره و اسانس‌های افزایش‌دهنده میل ، در ،ن به کار می‌بردند.

5. قطره گیاهی Spanish fly

اگر عامل کم میلی شما به روابط ، مشکلات فیزیولوژیکی است، جای‌دادن چوب میخک در برنامه غذایی‌تان یک انتخاب هوشمندانه است. میخک یک داروی گیاهی ، ویژه آقایان است که با بهبود جریان خون دستگاه تناسلی اختلال ،‌شان را مرتفع می‌کند.

2. ،دل

عسلی ارگ،ک (Mad ،ney) یکی از بهترین مواد غذایی طبیعی است که خوردن آن موجب افزایش تولید اسپرم، افزایش مدت‌زمان رابطه، تقویت قوای ، و رفع اختلال ، در آقایان می‌شود.

حتماً این مثل را شنیده‌اید که «غذای شما داروی شماست». در کنار همه موارد نام‌برده، می‌تو،د برای افزایش میل ، خود از موارد زیر نیز بهره بگیرید:

 1. ماهی سالمون
 2. مغزها و آجیل
 3. گوشت قرمز و گوشت‌های ارگ،ک
 4. شکلات تلخ
 5. سبزی‌ها تازه
 6. جو دوسر
 7. تخم‌مرغ
 8. کاکائو
 9. آووکادو
 10. روغن ‌زیتون
 11. ادویه‌های گرم و تند

میوه‌ها

مصرف پیاز در کنار غذا، به رفع اختلالات مربوط به نعوظ مردان کمک می‌کند. این ماده غذایی همچنین موجب افزایش تولید اسپرم و تقویت میل ، در مردان است.

7. سیر

اکنون که به انتهای مقاله داروهای گیاهی افزایش میل ، از مجله دکتر دکتر رسیدیم، دلایل و راهکارهای فراو، را برای افزایش میل ، در مردان و ،ن را بررسی کردیم. همچنین دریافتیم که کدام مواد طبیعی می‌توانند این غریزه را در ،ن و مردان تقویت کرده یا بهبود دهند. با بررسی محدودیت‌ها و موارد احتیاط متوجه شدیم که چه افرادی باید در مصرف این داروها دقت بیشتری به ،ج دهند.

این گیاه هندی یکی دیگر از داروهای گیاهی ، مردانه است که سالیان زیادی است که از آن برای تقویت و بهبود قوای ، مردان بهره می‌گیرند.

4. شنبلیله

زسترا نوعی قطره گیاهی است که در داروخانه‌ها به فروش می‌رسد. این قطره از روغن گل‌،زبان، عصاره گلپر، ویتامین E و ویتامین C تشکیل می‌شود. زسترا را باید قبل از رابطه ، به دهانه واژن ،ید تا باعث برانگیختگی ، شود. مصرف این دارو گیاهی به خانم‌ها توصیه می‌شود.

4. قطره گیاهی گل سرخ

داروهای گیاهی در مراتب پایینی از کم میلی ، به افراد کمک کند و همواره توصیه ما به مشاوره با متخصصین حوزه سلامت و درمان است. پیشنهاد می‌کنیم در صورت تمایل حتماً با متخصصین اورولوژی یا ،ن در این زمینه گفت‌وگو نمایید. ،ت‌دهی آنلاین مجموعه دکتر دکتر راهی سریع و آسان برای دریافت مشاوره‌های تخصصی است.

استفاده از ن،ا فلفلی به خانم‌ها بسیار توصیه می‌شود. زیرا در کاهش دردهای عصبی، پایین آوردن ریسک سقط‌جنین، از بین بردن نفخ و دردهای قاعدگی بسیار مؤثر است.

2. ،نگ

نوشیدن آب آلووئه ورا برای افزایش انرژی و میل ، به خانم‌ها توصیه می‌شود. این نوشیدنی پتانسیل تولید هورمون تستوسترون را در بدن ،ن افزایش می‌دهد.

4. ریحان

مردان شنبلیله را به‌صورت تازه یا پودر شده مصرف کنند. چراکه این گیاه موجب افزایش ترشح هورمون‌های استروژن و تستوسترون خواهد شد؛ بنابراین اختلالت ، را از بین برده و نهایتاً منجر به تقویت میل ، می‌شود.

5. ادویه کاری

تعداد زیادی از مواد طبیعی که در مراتب بالاتر به آن اشاره کردیم را می‌تو،د به‌صورت دم‌نوش یا چای گیاهی مصرف کنید. مانند: ن،ا فلفلی، دارچین، زنجبیل، میخک، زعفران، ریحان یا ،نگ اما مواردی که در ادامه نام می‌بریم در فروشگاه‌ها به‌صورت یک مکمل یافت می‌شوند.

1. چای گیاهی تریبولوس

اکنون که به دلایل کاهش میل ، پی بردیم می‌تو،م در کنار مشاوره با یک متخصص از دارو و خوراکی‌های گیاهی زیر برای افزایش میل ، مردان و ،ن استفاده کنیم. برای مثال:

1. ن،اع فلفلی

Turnera diffusa یا دامیانا از گیاهان بومی امریکا است که مردم مایا از این گیاه به‌،وان داروی افزایش میل ، استفاده می‌کنند. این گیاه را در ایران می‌توان به‌صورت مکمل‌های گیاهی در غالب کپسول تهیه کنید. مصرف این دارو گیاهی علاوه بر موارد ، برای بهبود خلق‌وخو نیز تجویز می‌شود. زوجین می‌توانند به‌صورت مش، از دامیانا استفاده کنند.

4. مارچوبه

چای یا دم‌نوش گیاهی تریبولوس، در واقع مکملی است که از گیاه bindii تهیه می‌شود. مصرف این چای به مدت چهار هفته باعث افزایش میل و تقویت قوای ، در ،ن می‌شود. طبق تحقیقات انجام شده این مکمل از طریق افزایش ترشح هورمون تستوسترون به توان ، ،ن کمک می‌کند.

2. چای گیاهی Moontime Tea

این نوشیدنی منبع غنی از آنتی‌ا،یدان است و مصرف آن موجب بهبود جریان خون‌رس، به اندام‌های تناسلی می‌شد. آب انار را به‌،وان یک داروی ، برای خانم‌هایی تجویز می‌کنند که دچار اختلال ارگاسم و بی‌میلی ، هستند.

پودر یا چوب دارچین ذاتاً یک دارو گیاهی ، نیست؛ اما طبع گرم این ادویه باعث گرم شدن رحم می‌شود. مصرف دارچین به مرور زمان میل ، شما را افزایش می‌دهد. جای دادن این ماده طبیعی در برنامه غذایی اصلاً کار پیچیده یا سختی نیست. کافی است این ادویه را در وعده‌های غذایی خود یا با قهوه و چای مصرف کنید. مصرف دارچین بیشتر به خانم‌ها پیشنهاد می‌شود.

اشتراک گذاری


منبع: https://drdr.ir/mag/%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%DB%8C%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C/