معجون جوان‌سازی پوست با کلاژن گلد، بیوتین و ویتامین سی

اشتراک گذاری


منبع: https://drdr.ir/mag/collagen-gold-biotin-vitamin-c/

بسیاری از افراد مخصوصا ،، که تمایل دارند سرعت پیری پوستشان را به طور طبیعی کاهش دهند از مکمل‌های کلاژن‌دار استفاده می‌کنند. در سال‌های اخیر، مکمل‌های کلاژن‌دار توانسته‌اند جایگاه ویژه‌ای را در میان مکمل‌های خوراکی و محصولات مراقبت پوستی بدست آورند و در ا،ر کشورها به صورت یک روتین روزانه مراقبت پوستی استفاده می‌شوند. شایان ذکر است که تاثیر مکمل‌های کلاژن‌دار بر افزایش قابلیت انعطاف پوست، آبرس، و کاهش چین و چروک‌ها در تعداد زیادی از مطالعات بالینی اثبات شده است.

مکمل کلاژن‌دار را چطور مصرف کنیم؟

قرص کلاژن گلد

استفاده از این مکمل به ،وان روتین روزانه، در کنار تأثیر محسوسی که در سلامت و شادابی پوست دارد، می‌تواند به ارتقای سلامت و درخشش موها و بهبود ناخن‌های شکننده هم کمک کند.

  • رفع چین و چروک و منافذ پوست
  • آبرس، عمقی به پوست
  • بهبود عملکرد ژل، فی، و بوتا،
  • جلوگیری از افتادگی پوست بعد از رژیم لاغری
  • از بین بردن لک‌های پوستی (لک ناشی از لیزر و افتاب سوختگی)
  • از بین بردن ، پوستی و سلولیت
  • افزایش رشد، حجم و ضخامت موها
  • کمک به سلامتی و درخشش موها
  • بهبود سلامت ناخن‌های شکننده
  • بهبود متابولیسم کلی بدن

کدام مکمل کلاژن گلد برای پوست من من، است؟

مکمل کلاژن گلد در دو فرم قرص و ساشه در داروخانه‌های سراسر ایران و وبسایت‌های فروش آنلاین معتبر موجود است.

خانواده محصولات مکمل کلاژن گلد

قرص کلاژن گلد به منظور پیشگیری از ایجاد چین و چروک طی روند طبیعی پیری پوست و از بین بردن چین و چروک‌های سطحی توصیه می‌شود. همینطور این محصول جهت افزایش مدت زمان اثر هرگونه ژل، فی، و بوتا، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با افزایش سن میزان تولید کلاژن در بدن کاسته می‌شود و تحت تاثیر عواملی مانند استرس، مصرف سیگار، نور خورشید و… کلاژن های موجود نیز ت،یب می شود. این اتفاق به مرور منجربه تحلیل ساختار پوست و بروز پیری و چین و چروک روی پوست می‌شود.

حفظ جو، پوست با مکمل کلاژن

تولید برند کلاژن گلد تحت نظارت GMP دارویی و با استانداردهای فارماسیوتیکالی تولید داروی باکیفیت انجام می شود. این مورد در کنار مواد اولیه باکیفیت باعث اطمینان از تاثیر بیشتر این مکمل نسبت به بعضی کلاژن‌هایی که در کارخانه‌های غذایی تولید می‌شوند دارد. طعم و بوی این محصول مشابه با سایر مکمل های کلاژن گلد مطبوع است.

در نظر داشته باشید که یک دوره مصرف مکمل‌های کلاژن‌دار معجزه نمی‌کند و باید به صورت روتین مصرف شود، بنا به نظر متخصصان، بهترین زمان‌بندی مصرف مکمل‌ کلاژن به صورت سه ماه مصرف و یک ماه استراحت است.

برای انتخاب مکمل کلاژن گلد من، با پوستتان از راهنمای زیر استفاده کنید.

پس از استقبال و بازخورد مثبت از دو محصول کلاژن گلد از طرف پزشکان و مصرف کنندگان، جدیدترین محصول کلاژن گلد با نام کلاژن گلد + بیوتین + ویتامین سی به شکل قرص در داروخانه‌های سراسر کشور عرضه شده است. این محصول نیاز روزانه بانوان و آقایان را برای مراقبت از پوست و مو تامین و آن‌ها را از مصرف چندین مکمل مختلف مراقبت از پوست، مو و ناخن مختلف به صورت همزمان بی‌نیاز می‌کند. برای تاثیرگذاری من، مصرف روزانه سه قرص توصیه می‌شود.

هر ساشه کلاژن گلد حاوی 5000 میلی‌گرم کلاژن هیدرولیز شده کلاژن هیدورلیز شده تایپ 1 و 3 (تخصصی پوست) با منبع دریایی، 50 میلی‌گرم هیالورونیک اسید و 80 میلی‌گرم ویتامین C است. هر جعبه ساشه کلاژن گلد حاوی 20 عدد ساشه است.

کلاژن گلد + بیوتین + ویتامین سی

قرص‌های کلاژن گلد در بسته‌بندی استوانه‌ای شفاف و با جعبه‌ای با ،یب رنگی رزگلد و طلایی عرضه می‌شوند.

،یبات (به ازای دوز مصرف روزانه): 2500 میلی گرم کلاژن هیدورلیز شده تایپ 1 و 3 (تخصصی پوست) با منبع دریایی

محتوای این مقاله صرفا برای افزایش اطلاعات عمومی شماست و به منزله تجویز پزشکی نیست.

این محصول برای افرادی که به‌دنبال مصرف روتین روزانه مکمل تخصصی و چندمنظوره برای مراقبت از پوست و مو هستند من، است.

اثرات مصرف قرص کلاژن گلد + بیوتین + ویتامین سی

است و در هر بسته تعداد 60 قرص موجود است.

ساشه کلاژن گلد

کلاژن (Collagen) نوعی پروتئین سخت در بدن است که حدود یک سوم از کل پروتئین‌های بدن را تشکیل می‌دهد و یکی از اجزای مهم ساختم، پوست محسوب می‌شود.

اصلالت و اعتبار محصول کلاژن گلد

برای اینکه از مصرف مکمل‌های کلاژن‌ گلد، بهترین نتیجه حاصل شود. پیشنهاد می‌کنیم محصول را من، با پوست خود انتخاب کنید. برای مثال اگر چین و چروک‌های پوست شما عمیق است ساشه کلاژن گلد پیشنهاد می‌شود.

پوست بزرگ‌ترین اندام بدن است و مراقبت از آن اهمیت ویژه‌ای دارد. پوست سالم نه‌تنها برای داشتن ظاهر زیبا، بلکه برای محافظت از بدن و اندام داخلی نیز اهمیت دارد. مراقبت اصولی و صحیح از پوست علاوه بر این که در زیبایی و جذابیت افراد تاثیرات مثبت زیادی دارد، باعث افزایش اعتماد به نفس نیز خواهد شد.

کلاژن چیست

بر،ب‌ها:

ساشه کلاژن گلد برای بهبود چین و چروک‌های عمقی بخصوص بعد از میانسالی و برای آبرس، به پوست‌های خشک و به شدت دهیدراته توصیه می‌شود. ساشه کلاژن گلد با افزایش کلاژن‌سازی در کاهش ،‌های پوستی و کمک به درمان زخم و اگزما توصیه می‌شود. علاوه بر این، ساشه کلاژن گلد با کاهش تولید تیروزیناز در بهبود لک‌های پوستی موثر است.

اگر تصمیم به ،ید مکمل‌ کلاژن دارید، حتما مکمل هیدرولیزشده حاوی کلاژن نوع 1 و 3 ( تخصصی پوست) و با منبع دریایی را ،یداری کنید. مکمل‌های کلاژن گلد در ایران علاوه بر ویژگی‌های فوق، مطابق استاندارهای داروسازی تولید و در داروخانه‌ها عرضه می‌شود.