۱۱ مورد از انواع بهترین برند مکمل پوست و مو موجود در بازار

یادتان باشد که مکمل‌های پوست و موی فراو، در بازار وجود دارند. هرچند که برخی از آنها با اه، سودجویانه روانه بازار می‌شوند اما تعدادی هم واقعا مفید و اثرگذارند. با تحقیق، پرسیدن نظر متخصصان و بنا به نیازتان اقدام به ،ید و مصرف کنید.

شرکت داروسازی افق تولید دارو پارس اقدام به تولید نمونه ایر، هیرتامین کرده که از طریق سایت داروکده قابل ،ید است. مواد اولیه این دارو از امارات وارد شده و با نام هیرتامین ادونس فرمولا به فروش می‌رسد. هر بسته این قرص، 30 کپسول قرار دارد و برای مصرف خانم‌ها و آقایان من، است. این دارو، به‌صورت همزمان روی سلامت مو، ناخن و پوست تاثیر می‌گذارد.

شاید فیتو از مشهورترین برندهای مکمل مو در این فهرست باشد. به‌دنبال پیدا، بهترین مکمل پوست و مو به این برند هم برخورد می‌کنیم. فیتو در افزایش رشد موها و جلوگیری از ریزش آنها نقش دارد. در این محصول از انواع ویتامین‌های گروه B مانند B6، B2 و B5 استفاده می‌شود. در ،یباتش روی و ویتامین E هم وجود دارد و این‌ها باعث تقویت وضعیت موها هستند.

ویژگی‌های فیتو

،، که پیش‌تر از این مکمل استفاده کرده‌اند از اثرگذاری‌اش رضایت داشته‌اند. به‌گواه آنها، این محصول توانسته ناخن‌های برخی از مصرف‌کنندگان را محکم کند و به حجم‌دهی و جلوگیری از ریزش موهایشان کمک کند. دقت داشته باشید که برخی از افراد هم نتیجه‌ای از مصرف یونی زینک گرفته‌اند که این موضوع می‌تواند ریشه در مشکل آنها درباره ریزش مو داشته باشد. بعضی از انواع ریزش با مصرف مکمل درمان نمی‌شوند و نیاز به اقدامات پزشکی/درم، جدی‌تر دارند.

۲.قرص هیالورونیک اسید مای ویتامینز (my vitamins)

برای حفظ شادابی موها، برند پرفکتیل هم محصولاتی را به بازار ارائه می‌کند. این قرص حاوی مواد مفیدی مانند زینک و ویتامین C است. مصرف آن می‌تواند باعث رساندن انواعی از ویتامین B به بدن شما شود. در پرفکتیل از رنگ‌های مصنوعی، گلوتن و ژلاتین هم استفاده نشده است. برای همین است که می‌تواند بهترین برند مکمل پوست و مو باشد.

ویژگی‌های پرفکتیل

برای وقت‌گرفتن از بهترین متخصصان پوست و مو هم می‌تو،د از سایت دکتردکتر کمک بگیرید. در این سامانه، ،ت دکتر را به‌طور آنلاین و بی‌معطلی تعیین کنید و به بهترین متخصصان دسترسی داشته باشید.

بسیاری می‌گویند که برای داشتن پوست و مویی زیبا، باید ژن‌ خوبی داشته باشید اما ما به شما می‌گوییم که این کافی نیست. اگر می‌خواهید که زیباتر جلوه کنید و این ،اصر مهم در ظاهر را سالم نگه دارید، گاهی باید به‌سراغ مصرف مکمل‌های پوست و مو بروید. البته لازم است که همیشه نظر پزشک متخصص پوست و مو را در این زمینه جویا شوید و در کنارش با بهترین برندهای مکمل پوست و مو هم آشنا باشید تا دید دقیق‌تری نسبت به محصولات بازار به‌دست بیاورید.

داشتن موهایی زیبا از دغدغه‌های همه افراد است و زن و مرد هم نمی‌شناسد. هیچ‌، نسبت به ریزش تارهای موها و کم‌پشت‌شدن آنها بی‌تفاوت نیست. با محصولاتی مانند هیر ویت امکان پیشگیری از این وضعیت بسیار مقدور می‌شود. در این محصول از ویتامین‌های گروه B و اسیدهای آمینه مختلف و کلاژن استفاده شده است.

ویژگی‌های قرص هیر ویت

این قرص که در شمار بهترین برند مکمل پوست و مو هم جای می‌گیرد، عملکرد جالبی دارد. در واقع، هیالورونیک اسید مای ویتامینز با حفظ رطوبت در پوست به شادابی‌اش کمک می‌کند. ماده هیالورونیک اسید در بدن به‌طور طبیعی هم وجود دارد و می‌تواند چندین برابر وزن خود، آب ذخیره کند. این برند ی،ی مای ویتامینز هم محصولات موفق و پرفروشی در این زمینه روانه بازار می‌کند. مصرف مکمل‌ها می‌تواند ویتامین‌های مفید برای پوست را به بدن وارد کند.

ویژگی‌های قرص

این محصول از موارد معروفی است که رضایت‌بخشی زیادی میان مصرف‌کنندگان قبلی‌اش به‌وجود آورده است. درمان ریزش مو با این محصول هم دوره‌ای است و باید نظر پزشک را درباره استفاده از آن جویا شوید. این محصول هم کاندید بهترین برند مکمل پوست و مو است.

۱۰. قرص بیوتین

مصرف‌کنندگان پیشین فیتو از اثرگذاری آن رضایت داشته‌اند. به‌زعم آنها، این قرص باعث ضخیم‌شدن تارهای موهایشان شده است. واقعیت این است که بسیاری از این محصولات از جمله فیتو حاوی ،یبات مغذی‌اند و می‌توانند روی موها اثر مثبت بگذارند اما شاید قطعشان با بازگشت وضعیت به حالت پیشین روبه‌رو باشد. پس در انتخاب بهترین برند مکمل پوست و مو به این نکته هم دقت کافی داشته باشید.

،، که این محصول را مصرف کرده‌اند، مدعی‌اند که صورتشان پرتر و شاداب‌تر از گذشته به‌نظر می‌رسد. دقت کنید که اثرگذاری این محصولات روی هر فرد با دیگری متفاوت است. به همین‌خاطر، نباید خودسرانه در زمینه انتخاب بهترین مکمل پوست و مو اقدام کنید و دوز مصرفی و شیوه استفاده را هم خودتان بدون نظر پزشک تنظیم و مدیریت کنید. در این رابطه حتما نظر متخصصان را جویا شوید.

۳. قرص نیچرمید (nature-made)

مکمل مو فیتو

۶. هیرتامین

از ویژگی‌های شاخص این محصول به موارد زیر نگاهی داشته باشید:

 • شادابی پوست و مو
 • محکم‌، ناخن‌ها
 • پیشگیری از کم‌خونی در ،ن
 • تسریع بهبود زخم‌های روی پوست

نظرات مصرف‌کنندگان پیشین

این مولتی ویتامین و مکمل برای پوست خانم‌ها و آقایان کاربرد دارد و به پیشگری از کم‌خونی ،ن هم کمک می‌کند. ،، که پیش‌تر از این محصول مصرف کرده‌اند، آن را اثرگذار ارزیابی می‌کنند. به‌گفته آنها، نیچرمید می‌تواند وظیفه تامین بخشی از ویتامین‌های بدن را به‌عهده بگیرد و محصولی موثر است. ویتامین‌ها و مواد معدنی هم که باعث زیباترشدن پوست و مو می‌شوند. اگر به‌دنبال مولتی ویتامین و مکمل برای ناخن و پوست می‌گردید، این گزینه را به‌خاطر داشته باشید.

مولتی ویتامین و مکمل برای مو

اگر می‌خواهید که موهایتان براق باشد و پرپشت باید در ابتدا به تغذیه خود توجه ویژه‌ای داشته باشید. یادتان نرود که بهترین مکمل پوست و مو هم در صورت رعایت‌ن، رژیم غذایی سالم و بهره‌مندی از سبک زندگی من، مفید واقع نمی‌شود. از میان محصولات مولتی‌ویتامین و مکمل برای مو که به‌توصیه پزشک باید مصرف شوند و بازدهی قابل‌قبولی داشته‌اند به موارد زیر دقت کنید:

 • قرص هیر ویت
 • فیتو
 • هیرتامین
 • پرفکتیل
 • کپسول هیر برست
 • قرص سیستین ب 6 زینک
 • قرص بیوتین

۴. قرص هیر ویت (HAIR VIT)

از مشخصات مهم این کپسول به موارد زیر دقت کنید:

 • آبرس، به موها و شفاف‌، آنها
 • رشد موهای ریخته
 • حفظ رطوبت پوست
 • استحکام‌بخشی به ناخن‌ها

نظرات مشتریان قبلی

با مصرف این قرص می‌تو،د به نتایج زیر برسید:

 • جلوگیری از ریزش موها
 • پیشگیری از ش،تن ناخن‌ها
 • درخشان‌شدن و افزایش براق‌شدن موها

نظر مصرف‌کنندگان قبلی

از جمله ویژگی‌های این قرص به موارد زیر دقت کنید:

 • کاهش ریزش مو
 • کم‌، از قرمزی و التهاب پوست
 • تقویت پوشش رشته‌های عصبی بدن
محتوای این مقاله صرفا برای افزایش اطلاعات عمومی شماست و به منزله تجویز پزشکی نیست.

در این قرص هم که از برندی مطرح و معتبر تولید می‌شود، حدود ۱۴ نوع ویتامین به‌کار رفته است. مواد معدنی ضروری برای داشتن پوست و مویی زیبا و سالم هم در قرص نیچرمید وجود دارد. انواع ویتامین‌های گروه B برای سلامت پوست و موها ضروری‌اند. در نیچرمید هم ،یباتی از این ویتامین‌ها وجود دارد و هم ویتامین مفیدی مانند E که با خواص آنتی‌ا،ید،‌اش از پیری و ت،یب پوست جلوگیری می‌کند.

ویژگی‌های قرص نیچرمید

بهترین برند مکمل پوست و مو

۱. قرص یونی زینک (uni-zink)

در این مقاله از مجله دکتردکتر، شما را با بخشی از مهم‌ترین و معروف‌ترین محصولات در این زمینه آشنا می‌کنیم؛ با ما همراه باشید.

مولتی ویتامین و مکمل برای پوست

محصولاتی من،‌اند که حاوی ویتامین‌های موثر در سلامت پوست و مو باشند. درمیان معروف‌ترین‌های بازار به این موارد می‌رسیم:

 • قرص یونی زینک (uni-zink)
 • قرص هیالورونیک اسید مای ویتامینز (my vitamins)
 • قرص نیچرمید (nature-made)
اشتراک گذاری


منبع: https://drdr.ir/mag/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF-%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D9%85%D9%88/

از ویژگی‌های قرص فیتو به موارد زیر دقت کنید:

نظرات مصرف‌کنندگان پیشین

یونی زینک محصولی برای تقویت مو، پوست و ناخن است. این قرص می‌تواند به تقویت سیستم ایمنی هم کمک کند. همان‌طور که از نام محصول هم مشخص است، قرص یونی زینک با حضور پررنگ ماده روی یا زینک در ساختارش عملکردهای مثبتی را به‌همراه می‌آورد.

ویژگی‌های قرص یونی زینک

در بررسی بهترین برند مکمل پوست و مو به قرص سیستین ب ۶ زینک هم می‌رسیم. این محصول در مواردی که ریزش مو و نازک‌شدنش به‌دلایلی مانند استرس‌های موقت و مشکلات غیرجدی باشد، اثرگذاری خوبی دارد. در آن از ،یب ال-سیستین، ویتامین B۶ و روی استفاده شده است.

ویژگی‌های قرص سیستین ب ۶ روی

از مشخصات اصلی و مهم قرص هیر ویت باید به این موارد اشاره کنیم:

نظرات مصرف‌کنندگان پیشین

برای داشتن موهایی سالم باید ویتامین‌های مختلف را به بدن وارد کنید. کپسل هیر برست حاوی انواع ویتامین از جمله C، A و D است. گروهی از ویتامین‌های B هم در آن موجودند. با مصرف این کپسول می‌تو،د از شکنندگی ناخن‌ها هم جلوگیری کنید.

ویژگی‌های هیر برست

هیر برست هم برای ،، که نگران وضعیت نازک‌شدن مو و ریزش آن هستند، مفید بوده است. البته این اثرگذاری زم، در مصرف‌کنندگان قبلی محصول دیده شده که پای مشکلاتی جدی و زمینه‌ای در زمینه ریزش موها به میان نبوده است.

۹. قرص سیستین ب 6 زینک

هیرتامین هم مواد مغذی زیادی در ،یباتش دارد که باعث شده، بسیاری از مصرف‌کنندگان پیشین از آن راضی باشند. بااین‌حال، نکته‌ای که در نظرات مصرف‌کنندگان پیشین آن دیده می‌شود هم خالی از لطف نیست. برخی از افراد می‌گویند که مدت زمان زیادی طول می‌کشد تا اثرگذاری هیرتامین را به‌چشم مشاهده کنند. در هرحال، مولتی ویتامین و مکمل برای مو خانم ه و آقایان در شمار بهترین‌ها جایی برای خود دست‌وپا کرده است.

قرص هیرتامین ایر، تاثیری دارد؟

مصرف‌کنندگان بیوتین هم از اثرگذاری عینی و سریع آن رضایت داشته‌اند. دقت کنید که اگر باردار هستید یا در دوران شیردهی به‌سر می‌برید، برای استفاده از بیوتین یا هر مکمل دیگری با پزشک مشورت داشته باشید. انتخاب بهترین برند مکمل پوست و مو با مشورت بهتر و راحت‌تر خواهد بود.

در انتخاب بهترین برند مکمل پوست و مو دقت به‌،ج بدهید

این محصول هم از نام‌های پرآوازه‌ای است که در سال‌های اخیر طرفداران زیادی در دنیا پیدا کرده است. محصول هیرتامین هم مانند انواع برند مکمل پوست و مو با رساندن مواد مغذی از جمله ویتامین‌های گروه B می‌تواند وضعیت موها را بهتر کند و باعث درخشش و ضخامت بیشتر آنها شود.

ویژگی‌های هیرتامین

پرفکتیل هم می‌تواند در این فهرست، کاندید بهترین برند مکمل پوست و مو باشد. مشتریان قبلی‌اش می‌گویند که اثرگذاری آن زیاد و سریع است و دلیل محبوبیت آن هم همین سرعت و اثرگذاری قابل‌توجه و عینی است.

۸. کپسول هیر برست

قرص یونی زینک می‌تواند به رسیدن به نتایج زیر کمک کند:

نظرات مصرف‌کنندگان

از مشخصات مهم هیرتامین به موارد زیر اشاره می‌شود:

نظرات مصرف‌کنندگان پیشین

از جمله شاخصه‌های پرفکتیل به این موارد دقت کنید:

نظرات مشتریان قبلی

،، که قرص هیر ویت را مصرف کرده‌اند، از اثرگذاری‌اش رضایت داشته‌اند. آنها معتقدند که مصرف این قرص توانسته مانع از ریزش زیاد تارهای مویشان شود و به درخشندگی موهایشان کمک کرده‌ است. گاهی برای درمان ریزش مو و وضعیت‌های مختلف آن باید محصولات مراقبت از مو و پیشگیری از ریزش مو را به‌طور دقیق با تجویز پزشک مصرف کنید. در برخی موارد هم محصولاتی تقویتی مانند هیرویت به کمکتان می‌آیند.

۵. فیتو (phyto)

درباره بهترین برند مکمل پوست و مو سوالی دارید؟ تجربه‌ها و پرسش‌هایتان را با ما درمیان بگذارید.

بیوتین

نظرات مصرف‌کنندگان پیشین

مصرف قرص بیوتین هم راهی برای رسیدگی به موها و تقویت وضعیت آنها است. این قرص حاوی ویتامین H یا همان B7 است. این ویتامین محلول در آب به تولید انرژی در بدن هم کمک شای، می‌کند.

ویژگی‌های قرص بیوتین

از مشخصات مثبت قرص مذکور باید به این‌ها اشاره کنیم که:

 • شادابی و بهترشدن پوست آقایان و خانم‌ها
 • کاهش چین و چروک‌های پوست
 • رفع افتادگی پوست و صورت
 • حفظ استحکام مفاصل

نظرات مصرف‌کنندگان قبلی

برای ،ید هیرتامین ادونس فرمولا رو ع، زیر بزنید:

۷. پرفکتیل (PERFECTIL)